Chatka Włóczykija i Schronisko Dobrych Myśli w Jamnej

Jamna 14, Paleśnica
Drzemie w Tobie potrzeba odpoczynku od miejskiego gwaru, zdystansowania się od codziennych problemów, ukojenia skołatanych nerwów, kontaktu z pięknem przyrody? Jeśli choć na jedno z powyższych odpowiedziałeś twierdząco to Chatka w Jamnej ze Schroniskiem Dobrych Myśli czeka na Ciebie o każdej porze roku. Z okien drewnianej chatki będziesz podziwiać niepowtarzalne widoki zachodów słońca, Tatr i panoramę Ciężkowicko-Rożnowskiego Parku Krajobrazowego. W Schronisku Dobrych Myśli ugoszczą Cię pysznym obiadem, szarlotką i filiżanką aromatycznej kawy. Jeśli znudzi Ci się błogie lenistwo będziesz mógł oddać się spacerom po okolicznych szlakach bądź zgłębić tajniki uprawy roli podczas sianokosów, żniw czy przy ziemniaczanych wykopkach. W zlokalizowanej w otoczeniu Chatki młodej winnicy, owocowym sadzie i ogródku skosztujesz pysznych i zdrowych owoców i warzyw. A zakupione tam pamiątki – dzieła lokalnych rękodzielników pozwolą pozytywnym wspomnieniom z pobytu pozostać z Tobą na dłużej.
Polecane: Dorota / Bochnia
Miejsca polecane przez bohaterów
Jasiek
Jasiek

Kocham przyrodę i codziennie mam z nią do czynienia.  Pokazuję ludziom jak o nią dbać i co oferuje nam w zamian.

Ania
Ania

Jestem przewodniczką i na co dzień odkrywam przed innymi piękno wyjątkowych miejsc. Miejsc, które warto zobaczyć na własne oczy.

Rodzina Mazurków
Rodzina Mazurków

Uwielbiamy rodzinne podróże i wypady za miasto. Wspólnie odkrywamy to, co przyjazne rodzinie. Znajdujemy miejsca w których można czuć się jak u siebie, a dzieci są w swoim żywiole.

Bartosz i Maja
Bartosz i Maja

Smakujemy Małopolskę. I wciąż jesteśmy jej głodni. Podróżujemy po niej by poznawać i odkrywać jej kulinarne tajemnice.

Anna
Anna

U mnie wiele kręci się wokół roweru. Więc kiedy tylko znajduję czas z przyjemnością odkrywam Małopolskę i na okrągło szukam dla siebie nowych tras.