Dolina za Bramką

Dolina Za Bramką, Zakopane

Dolina za Bramką to mała reglowa dolinka w sąsiedztwie zakopiańskich Krzeptówek. Możemy do niej dojść Drogą pod Reglami z Zakopanego, albo z Kościeliska. Szlak przechodzi przez bramę skalną i dalej prowadzi wzdłuż malowniczego strumienia z kaskadami i kotłami pod dolomitowe skały – Jasiowe Turnie. Wyżej możecie podziwiać naturalną buczynę. Trasa bardzo ciekawa botanicznie. Spotkacie tu wiele ciekawych gatunków. Przy okazji możemy zwiedzić położoną w sąsiedztwie, na Starych Krzeptówkach Chatę Sabały. Chcesz poznać więcej ciekawych miejsc w Małopolsce?
Odwiedź też www.visitmalopolska.pl

Poleca: Jasiek Sabała
Miejsca polecane przez bohaterów
Jasiek

Kocham przyrodę i codziennie mam z nią do czynienia.  Pokazuję ludziom jak o nią dbać i co oferuje nam w zamian.

Ania

Jestem przewodniczką i na co dzień odkrywam przed innymi piękno wyjątkowych miejsc. Miejsc, które warto zobaczyć na własne oczy.

Rodzina Mazurków

Uwielbiamy rodzinne podróże i wypady za miasto. Wspólnie odkrywamy to, co przyjazne rodzinie. Znajdujemy miejsca w których można czuć się jak u siebie, a dzieci są w swoim żywiole.

Bartosz i Maja

Smakujemy Małopolskę. I wciąż jesteśmy jej głodni. Podróżujemy po niej by poznawać i odkrywać jej kulinarne tajemnice.

Anna

U mnie wiele kręci się wokół roweru. Więc kiedy tylko znajduję czas z przyjemnością odkrywam Małopolskę i na okrągło szukam dla siebie nowych tras.