Koziarz

Ochotnica Dolna

Na Koziarzu czeka na Was wieża widokowa z którego rozpościera się malowniczy widok. Możecie tam dotrzeć wyruszając z Tylmanowej położonej na granicy Gorców i Beskidu Sądeckiego. Na wędrówkę z dziećmi polecamy trasę Tylmanowa (szlak zielony)- Jaworzynka (szlak żółty)- Wieża widokowa na Koziarzu (szlak żółty)- Jaworzynka (szlak zielony)- Tylmanowa. Wprawdzie trasa dość często pnie się do góry, ale w tej wersji poszczególne części trasy podzielone są łagodniejszymi odcinkami, które dają chwilę na odsapnięcie i sprawiają, ze dzieci nie są zmęczone, ani znudzone. Mapa pozakazuje, że trasę można pokonać w 2,5 godziny, naszym zdaniem jednak, ten czas jest nieco zawyżony i trasę można pokonać nawet w niecałe 2 godziny. Na Kosiarzu znajduje się kamerka live, dzięki niej możecie podejrzeć aktualne warunki pogodowe, co warto zrobić przed wyruszeniem z dziećmi w drogę.

Miejsca polecane przez bohaterów
Jasiek

Kocham przyrodę i codziennie mam z nią do czynienia.  Pokazuję ludziom jak o nią dbać i co oferuje nam w zamian.

Ania

Jestem przewodniczką i na co dzień odkrywam przed innymi piękno wyjątkowych miejsc. Miejsc, które warto zobaczyć na własne oczy.

Rodzina Mazurków

Uwielbiamy rodzinne podróże i wypady za miasto. Wspólnie odkrywamy to, co przyjazne rodzinie. Znajdujemy miejsca w których można czuć się jak u siebie, a dzieci są w swoim żywiole.

Bartosz i Maja

Smakujemy Małopolskę. I wciąż jesteśmy jej głodni. Podróżujemy po niej by poznawać i odkrywać jej kulinarne tajemnice.

Anna

U mnie wiele kręci się wokół roweru. Więc kiedy tylko znajduję czas z przyjemnością odkrywam Małopolskę i na okrągło szukam dla siebie nowych tras.