Magurki

Magurka, Ochotnica Górna

Wieża widokowa na Magurkach to jedno z tych miejsc w Gorcach, które potrafi wprowadzić w zachwyt. Rozpościera się z niej jedna z najpiękniejszych panoram w Gorcach. Można stąd podziwiać nie tylko całe pasmo Tatr, ale także Pieniny, Gorce, a przy dobrej widoczności nawet Wielką Fatrę. Z  tej wieży można również ujrzeć dwie inne gorczańskie wieże: znajdującą się na Gorcu oraz na Lubaniu. Na Magurki nie prowadzi żaden szlak turystyczny, jednak nie stanowi to żadnego problemu ponieważ na Magurki prowadzą dwie, dobrze oznakowane ścieżki edukacyjne: Szlak Kultury Wołoskiej oraz Szlak Doliny Potoku Jaszcze.

Miejsca polecane przez bohaterów
Jasiek

Kocham przyrodę i codziennie mam z nią do czynienia.  Pokazuję ludziom jak o nią dbać i co oferuje nam w zamian.

Ania

Jestem przewodniczką i na co dzień odkrywam przed innymi piękno wyjątkowych miejsc. Miejsc, które warto zobaczyć na własne oczy.

Rodzina Mazurków

Uwielbiamy rodzinne podróże i wypady za miasto. Wspólnie odkrywamy to, co przyjazne rodzinie. Znajdujemy miejsca w których można czuć się jak u siebie, a dzieci są w swoim żywiole.

Bartosz i Maja

Smakujemy Małopolskę. I wciąż jesteśmy jej głodni. Podróżujemy po niej by poznawać i odkrywać jej kulinarne tajemnice.

Anna

U mnie wiele kręci się wokół roweru. Więc kiedy tylko znajduję czas z przyjemnością odkrywam Małopolskę i na okrągło szukam dla siebie nowych tras.