Polana Łapsowa

Nowy Targ
Polana Łapsowa Niżna położona jest na wysokości około 900 m n.p.m. niedaleko grzbietu Bukowiny Obidowskiej (na południowych stokach). Można tu dojść kilkoma różnymi szlakami (najprostszy wiedzie z Nowego Targu – od ostatniego przystanku/parkingu na piechotę to ok. 30 min). Z polany rozpościera się piękny widok na Nowy Targ i Tatry. Na polanie można skorzystać z usług schroniska/bacówki Koliba otwartego ponownie w 2017 r. Może to być przystanek na drodze na Stare Wierchy lub Turbacz lub finał krótszej wycieczki z najmłodszymi – dzieciaki uwielbiają rozwieszone tu hamaki. Obok schroniska znajduje się jedna z 3 rzeźb z „owczego szlaku” – bardzo charakterystyczne miejsce na zdjęcia.
Polecane: Asia / Nowy Targ
Miejsca polecane przez bohaterów
Jasiek
Jasiek

Kocham przyrodę i codziennie mam z nią do czynienia.  Pokazuję ludziom jak o nią dbać i co oferuje nam w zamian.

Ania
Ania

Jestem przewodniczką i na co dzień odkrywam przed innymi piękno wyjątkowych miejsc. Miejsc, które warto zobaczyć na własne oczy.

Rodzina Mazurków
Rodzina Mazurków

Uwielbiamy rodzinne podróże i wypady za miasto. Wspólnie odkrywamy to, co przyjazne rodzinie. Znajdujemy miejsca w których można czuć się jak u siebie, a dzieci są w swoim żywiole.

Bartosz i Maja
Bartosz i Maja

Smakujemy Małopolskę. I wciąż jesteśmy jej głodni. Podróżujemy po niej by poznawać i odkrywać jej kulinarne tajemnice.

Anna
Anna

U mnie wiele kręci się wokół roweru. Więc kiedy tylko znajduję czas z przyjemnością odkrywam Małopolskę i na okrągło szukam dla siebie nowych tras.