Schronisko i trasa na Cyrle

Rytro 64, Sucha Struga
W październiku przeszlam z grupą znajomych trasą na Cyrle, piekne okolice Beskidu Sądeckiego, samo schronisko niesamowite miejsce z dala od ludzi, miejsce klimatyczne, dobrzy gospodarze i piękne wnętrza i otoczenie, gdzie można bardzo dobrze zjeść, pośpiewać przy ognisku w szałasie lub poczytać książkę wieczorem przy kominku. Kto jeszcze nie odkrył tego miejsca koniecznie musi się tu wybrać. Góry spokój i nawet deszcz nie przeszkadzał na trasie, wokół zaczarowany bukowy las i mostek. Po prostu Bajka. Trasa zaczęła się od punktu widokowego z Rytra a zeszlismy do Nawojowej, gdzie obecnie jest remontowany piękny pałac i czekał na nas pyszny obiad w lokalnej restauracji, tyle razy tędy jechalam z Nowego Sącza do Krynicy i nigdy się nie zatrzymywałam tu choć to przy trasie, polecam.
Polecane: Alicja Wiącek / Luszowice
Miejsca polecane przez bohaterów
Jasiek
Jasiek

Kocham przyrodę i codziennie mam z nią do czynienia.  Pokazuję ludziom jak o nią dbać i co oferuje nam w zamian.

Ania
Ania

Jestem przewodniczką i na co dzień odkrywam przed innymi piękno wyjątkowych miejsc. Miejsc, które warto zobaczyć na własne oczy.

Rodzina Mazurków
Rodzina Mazurków

Uwielbiamy rodzinne podróże i wypady za miasto. Wspólnie odkrywamy to, co przyjazne rodzinie. Znajdujemy miejsca w których można czuć się jak u siebie, a dzieci są w swoim żywiole.

Bartosz i Maja
Bartosz i Maja

Smakujemy Małopolskę. I wciąż jesteśmy jej głodni. Podróżujemy po niej by poznawać i odkrywać jej kulinarne tajemnice.

Anna
Anna

U mnie wiele kręci się wokół roweru. Więc kiedy tylko znajduję czas z przyjemnością odkrywam Małopolskę i na okrągło szukam dla siebie nowych tras.