Starorobociański Wierch

Klin

Chcesz wybrać się na wycieczkę na najwyższy szczyt polskiej części Tatr Zachodnich? Zapraszam! Trasa jest długa, ale obfitująca w przepiękne widoki na polską i słowacką część Tatr Zachodnich. Z Doliny Kościeliskiej przez Iwaniacką Przełęcz wchodzimy na Ornak. Grzbietem Ornaku docieramy do Siwej Przełęczy, a dalej idąc główną granią Tatr zdobędziemy Starorobociański Wierch (2176 m). Zejście przez Kończysty i Trzydniowiański Wierch do Doliny Chochołowskiej. Ostatni odcinek trasy możemy pokonać wagonikiem kolejki „Rakoń”. W czasie tej wycieczki można też poobserwować kozice, świstaki i orły. Chcesz poznać więcej ciekawych miejsc w Małopolsce?
Odwiedź też www.visitmalopolska.pl

Poleca: Jasiek Sabała
Miejsca polecane przez bohaterów
Jasiek

Kocham przyrodę i codziennie mam z nią do czynienia.  Pokazuję ludziom jak o nią dbać i co oferuje nam w zamian.

Ania

Jestem przewodniczką i na co dzień odkrywam przed innymi piękno wyjątkowych miejsc. Miejsc, które warto zobaczyć na własne oczy.

Rodzina Mazurków

Uwielbiamy rodzinne podróże i wypady za miasto. Wspólnie odkrywamy to, co przyjazne rodzinie. Znajdujemy miejsca w których można czuć się jak u siebie, a dzieci są w swoim żywiole.

Bartosz i Maja

Smakujemy Małopolskę. I wciąż jesteśmy jej głodni. Podróżujemy po niej by poznawać i odkrywać jej kulinarne tajemnice.

Anna

U mnie wiele kręci się wokół roweru. Więc kiedy tylko znajduję czas z przyjemnością odkrywam Małopolskę i na okrągło szukam dla siebie nowych tras.